90 دقیقه خودشناسی – self discovery با علی سخاوتی

کوچینگ هنوز برای خیلی ها قابل لمس نیست و توضیح اینکه کوچینگ چگونه می تواند به شما کمک کند بعضی وقتها مانند اینست که تلاش کنید مزه یک غذا را برای کسی که تا بحال آنرا نخورده است توصیف کنید.

در این یک جلسه شما هم کوچینگ را لمس می کنید و هم ممکن است یکی دو چیز در زندگی خود کشف کنید که تغییر/بهبود/حذف/اضافه آنها برای شما اهمیت زیادی دارد ولی تا کنون به هزار و یک دلیل هنوز برایش کاری نکرده اید.

knowthyself11

این جلسه یک ساعت و نیمه کوچینگ self-discovery به صورت حضوری در تهران و به صورت تلفنی یا اسکایپ از هر کجا قابل ارائه است.

هزینه جلسه حضوری: 250 هزار تومان

هزینه جلسه تلفنی: 90 هزار تومان

جلسه تلفنی به همان اندازه جلسه حضوری می تواند کارا و مفید باشد و تنها دلیل اختلاف قیمت زیاد این دو مدل، تشویق شما برای حذف رفت و آمدهای غیر ضروری و کمک به پاکیزه تر شدن هواست.

در این جلسه یک ساعت و نیمه تا حدودی با توهماتی که در سر می پرورانید و دروغهایی که به خود یا دیگران می گویید روبرو می شوید. با بهانه های الکی، ترسهای بی مورد و اعتماد به نفس کاذب خود هم همینطور. یا با چیزهایی که دارید و نمی بینید. یا با چیزهایی که می بینید ولی نادیده می گیرید.

در این جلسه نمونه کوچینگ (sample session) ممکن است جوابی برای سؤالهایتان پیدا نکنید ولی ممکن است سؤالهایی بیابید که زمینه ساز رشد و تحول شما بشوند.

برای هماهنگی یک جلسه 90 دقیقه ای جستجو و کشف به من ایمیل بزنید.

اگر کسی را می شناسید که این جلسه می تواند به او کمک کند لطفا share کنید.

 

کوچینگ میانبری از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب نیست.

کوچینگ فرایندی آهسته و تکاملی است که در آن

مطلوب شدن وضع موجود، مرغ است و

موجود شدن وضع مطلوب، تخم مرغ.

یا برعکس.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *