گرفتن وقت شنوندگان پادکست با مهراندخت – مادر و معلمی خونسرد – از اصفهان

پادکست فارسی فنامنا را که با فید پادکست به راه بادیه منتشر می شود، می توانید روی بیشتر اپ های پادکستینگ گوش بدهید.

Apple PodcastsCastboxRadio PublicPocket CastsSpotifyGoogle PodcastsAnchor

آدرس ایمیل و کانال تلگرام پادکست به راه بادیه.

آدرس صفحه اینستاگرام و توئیتر به راه بادیه.

اگر شما هم مایل هستید درباره زندگی خودتان حرف بزنید می توانید در پادکست فارسی فنامنا شرکت کنید.

مشترک خبرنامه شوید

با عضویت در خبرنامه می‌توانید از نوشته‌های جدید باخبر شوید.

دیدگاه‌ها

الهه یکشنبه، ۲۳ دسامبر ۲۰۱۸

کلی خندیدم و لذت بردم، متشکرم
یادمه تو پادکست “گپ با علی سخاوتی”، آقای سخاوتی اصرار داشتن که گپ مذکور، خیلی سخت نباشه.
حالا به نظرم، خانم مهراندخت دقیقا همون آدمی هستن که میشه در مصاحبتشون سخت نگرفت و خوش بود، البته اینطور که من دریافتم، نمیشه هم باهاشون با بحث منطقی به نتیجه ای رسید و حرف، حرف خودشونه :))

پاسخ به الهه
مهراندخت یکشنبه، ۲۳ دسامبر ۲۰۱۸

ممنون از همه

پاسخ به مهراندخت
بیتا شنبه، ۲۲ دسامبر ۲۰۱۸

سلام.از شنیدن این پادکست احساس خوبی دارم مثل احساس کسی که از خونه یه دوست صمیمی بعد از یک گپ وگفت خوشایند خارج شده و یه جورایی از هردری سخنی گفته و شنیده.سوای اینکه موافق یا مخالف هر قسمت از این گفتگو باشم(که در طول مدت شنیدن این پادکست هر دو حالتش برام پیش میومد)بنظرم خانم مهراندخت عزیز آدم کول و نایسی اومدن که مصاحبت باهاشون لذت بخشه.
با اینکه این پادکست با یک نفر ضبط شده بود ولی میزان مشارکت آقای سخاوتی اون رو از حالت تکنفره بودن خارج کرده بود و تعامل بین دو نفر کاملا یکنواختی رو از بین برده و مطالب متنوع و شنیدنی از کار درومده بود.

پاسخ به بیتا
nafas جمعه، ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸

جالبه که بعد از گذشت چندین روز بیشتر از چهار نفر حاضر نشدن بیان و نظرشون رو در مورد این پادکست که گویا متفاوت با توقع و انتظارات ناشی از پادکست های پیشین هست بنویسن ، از جمله خود من که در مورد این قسمت مفصلا با دوستم صحبت کردم و احساسات و موضوعاتی که ذهنم رو درگیر کرده بود با او به اشتراک و نظر سنجی گذاشتم ولی نتونستم خودم رو قانع کنم که نکات مورد توجه ام رو در اینجا هم مطرح کنم،
و حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا ما در جایی که موضوعات، چالش برانگیزو محل اختلاف می شوند و احتمالا به نظر می رسه نیاز به نقد و گفتگو و تعامل جدی همراه با جسارت و تحمل بیشتری هست، ترجیح می دیم ساکت بمونیم و صرفا با بایکوت و سکوت به نوعی ابراز نظر کنیم . در حالیکه اگر قرار باشه اصلاح ، تغییر نگرش یا مفاهمه موثری صورت بگیره با گفتگو و تعامل در چنین موقعیت هایی می تونه اتفاق بیافته.

پاسخ به nafas
الیار دوشنبه، ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸

این دو پادکست آخر رو تکنفره ضبط کردید و حداقل برای من معلوم شد که چرا میگید حداقل دو نفر باشن چون وقتی چند نفر هستن جذابیت مکالمه خیلی بیشتره.

پاسخ به الیار
مصطفی دوشنبه، ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸

پادکست خوبی بود. اولش نتونستم ارتباط برقرار کنم اما بعد بهتر شد. و البته علی سخاوتی هم بعضی جاها توی بحث کم آورد و خانم مهراندخت بهش تیکه هایی انداخت که از اینا خوشحال شدم. :))) نه که با علی سخاوتی دشمن باشم. ولی کیف داد ک یکی پیدا شد گوش علی عزیز رو بپیچونه =))))

(آیکون ی بدجنس ب تمام معنا) ؛)

پاسخ به مصطفی
اف دوشنبه، ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸

من قبلا صحبت های خانم مهراندخت رو در پادکست گپ با علی سخاوتی گوش دادم و بسیار لذت بردم. اونجا خیلی خوب ظاهر شدن و من دو سه بار دیگه هم به اون پادکست گوش دادم به خاطر همین خیلی خوشحال شدم که مهمان فنامنا خانم مهراندخت هستن ولی راستش اون چیزی نبود که انتظارش رو داشتم. وسطاش داشت خوابم میگرفت

پاسخ به اف
مهدی دوشنبه، ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸

به نظر من این قسمت ضعیف بود، انگار خانم مهراندخت حرفی برای به اشتراک گذاشتن نداشت غیر از تکیه کلام های اصفهانی و تعریف از خودشون. گوش دادم چون منتظر بودم علی سخاوتی گفتگو رو به سمتی ببره که جالب تر باشه. به نظرم علی سخاوتی تلاش کرد و درست هم گفت ایشون با شنونده صادق نیستند. فقط به دلایلی اخرش نتیجه گرفت که این یکی از بهترین پادکست های برنامه بوده

پاسخ به مهدی

دیدگاه شما چیست؟