تلاش برای رهایی از قفس تایید خواستن و پسر خوب بودن: گفتگویی تلخ و شیرین با بهزاد.

 

پادکست فارسی فنامنا را که با فید پادکست به راه بادیه منتشر می شود، می توانید روی بیشتر اپ های پادکستینگ گوش بدهید.

Apple PodcastsCastboxRadio PublicPocket CastsSpotifyGoogle PodcastsAnchor

آدرس ایمیل و کانال تلگرام پادکست به راه بادیه.

آدرس صفحه اینستاگرام و توئیتر به راه بادیه.

صفحه فیسبوک فنامنا.

اگر شما هم مایل هستید درباره زندگی خودتان حرف بزنید می توانید در پادکست فارسی فنامنا شرکت کنید.

مشترک خبرنامه شوید

با عضویت در خبرنامه می‌توانید از نوشته‌های جدید باخبر شوید.

دیدگاه‌ها

امیر یکشنبه، ۱۶ فوریه ۲۰۲۰

به نظرم یکی از بهترین قستمهای پادکست فنامنا بود. با خیلی از بخشهای زندگی ایشون همذات پنداری کردم. عالی این بود که روزهای سخت گذشته و الان زندگی خوبی دارن. ممنون از آقای سخاوتی و آقا بهزاد.

پاسخ به امیر
علی سخاوتی پنج‌شنبه، ۱۳ فوریه ۲۰۲۰

خیلی ممنون که یادآوری کردید. مشکل کامنت برطرف شد.

پاسخ به علی
parisa چهارشنبه، ۱۲ فوریه ۲۰۲۰

سلام
اپیسود جالبی بود. ممنون از آقا بهزاد و آقای سخاوتی. این خیلی خوبه که ایشون تونستن از قفس تائید گرفتن و خود تخریبی (که خیلی‌ها هم با این مسئله درگیرن) خارج بشن و اون تجربه های احساسیِ شاید نه چندان خوب در کودکی رو به تاب‌آوری بیشتر در بزرگسالی تبدیل کنند. من هم تجربه نسبتا مشابهی در کودکی داشتم ولی نه از سمت پدرو مادرم، با این حال کاملا با آقا بهزاد موافقم که اون تجربه کودکی در من هم هرچند که تا مدت زیادی همراهم بود (و شاید هنوزم هم کمی ازش باقی مونده باشه) ولی نهایتاً باعث تاب‌آوری بیشتر در بزرگسالی شد.
و انتهای گفتگو هم که در مورد پادکست بود باید بگم که ، انگار پادکست شما مثل کتاب باشگاه مشت زنی پالانیک یک قانون نانوشته داره : “قانون اول اینه که در مورد باشگاه مشت زنی نباید با کسی حرف بزنی.” مثلا اکثر کسایی هم که در فنامنا شرکت میکنن معمولا درمواجهه به این سوال که “آیا این پادکست رو به دوستای نزدیکت معرفی میکنی؟” پاسخ منفی میدن. شاید شنونده‌های شما آدم‌های خاصی هستند و شاید کمی با شنونده‌های بقیه پادکست‌ها متفاوت باشن. چون پادکست‌های شما و حرف‌های شما ویژگی‌های خاصی دارن که به نظر میرسه با سلیقه‌ی خیلی‌ها جور نباشه. از طرفی هم شنونده‌های همیشگی خودش رو داره و ما امیدواریم که این پادکست‌ها ادامه پیدا کنه.
یه چیز دیگه این که طراحی جدید وبلاگ قشنگه. قسمت کامنت‌ها خیلی بهتر شده و نظم بیشتری پیدا کرده ولی موقع کامنت گذاشتن، متن ازسه خط که بیشتر میشه، میره زیر قسمت اسم و ایمیل و هیچ جوری نمیشه دید که آیا داری درست تایپ میکنی یا نه.

پاسخ به parisa

دیدگاه شما چیست؟

آخرین نوشته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها