کارگاه چالش کوچینگ و برنامه توسعه مربی

من با همکاری شرکت مشاوران تعالی سازان در بهمن و اسفند دو برنامه قرار است اجرا کنم.

کارگاه یک روزه چالش کوچینگ در تاریخ 2 اسفند

لینک اطلاعات بیشتر و ثبت نام

برنامه یک ماهه توسعه مربی با یک کارگاه دو روزه در 11 و 12 بهمن و یک کارگاه یک روزه در 16 اسفند

لینک اطلاعات بیشتر و ثبت نام

7 دیدگاه

 1. به نظرم آقای سخاوتی اول باید یه مشاوره بده به خود اینا که قبل از هر اقدامی اسم شرکتشون رو تصحیح کنن ، رفتم دیدم اسمشون مشاوران تعالی سازانه ، و به نظرم این ترکیب جدای از نامانوس بودن و یه جوری بودنش غلط هم هست ، با یک نگاه سریع می شه متوجه شد که عبارت مشاوران تعالی ساز ترکیب صحیحه و در این راستا این سوال پیش میاد که شرکتی که اسم خودش رو که مهمترین ویژگی برندش هست نتونسته درست انتخاب کنه چطوری داره به بقیه خدمات مشاوره می ده ، اونم مشاوره ی تعالی ساززززززززززز…………

  1. حتی اگر فرض را بر این بگیریم که منظور گروه مشاورانی هستند که به افراد تعالی سازنده خدمات مشاوره می دهند ، چیزی شبیه “معمان دانش آموزان” باز هم این ترکیب با دو واژه جمع چندان گیرا و گویا نیست و برای اسم یک شرکت انتخاب پرفکتی نیست.

 2. برام عجیبه که آدمای عادی ( مسئول های این شرکتی که برنامه رو برگزار میکنه) راضی شدن که شما مربی برنامه شون بشین. عجیبه. آخه حقیقتا آدمی نیستین که انسان های نرمال اعتقاد داشته باشن خفنین.

  1. مگه لازمه مربی شدن خفن بودنه یا داشتن شرایط اجرای اون برنامه مثل تحصیلات مرتبط یا تجربیات مرتبط یا گواهی گذروندن دوره های لازم؟

   1. فکر میکنم از نظر عموم شرایط برگزاری همچین دوره هایی مدرک داشتنه?
    البته رفتم دیدم‌ تو سایتشون و دیدم که نوشته آقای سخاوتی همچین مدرکی دارن?

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *