مجموعه داستانی رهایی منتشر شد

فصل اول دوکا منتشر شد.

نام این فصل هست رهایی – چهار داستان کوتاه از ریموند کارور.

من چهار داستان کوتاه بسیار جذاب و الهام بخش از ریموند کارور نویسنده برجسته آمریکایی با عناوین فیل، کلیسای جامع، جعبه‌ها و هر کی که رو این تخت خوابیده بوده ترجمه و به شکل صوتی منتشر کردم.

مجموعه رهایی را می توانید به صورت آنلاین روی همین وبسایت یا از طریق اپلیکیشن تلگرام خریداری کنید.

برای توضیحات بیشتر و خرید این مجموعه داستان صوتی به این صفحه بروید.

 

 

11 دیدگاه

  1. جالب‌ترین نکتهٔ‌ شمارهٔ دوم این بود که داستان را در یک عبارت تفسیر کردین: دیدن و ندیدن.

  2. من شمارهٔ اول رو دوبار گوش دادم و بسیار لذت بردم. ترجمهٔ شما بسیار روان و خوب بود. داستان خوبی هم انتخاب کردین و از دیروز تا حالا و احتمالا تا چند وقت درگیرش هستم. تفسیرتون از داستان هم بسیار مفید بود و نکاتی از داستان رو بیرون کشید که با بار اول گوش کردن متوجهشون نشدم. کلاً ازتون ممنونم و منتظر سه شماره دیگر هستم. 

  3. آقای سخاوتی؛ کجایی دقیقا کجایی؟ دلمون واسه پادکست به راه بادیه تنگ شده. یه اپیزود تولید و منتشر کن و خلقی رو از چشم انتظاری برهان

      1. باسپاس، والا خرید از اون قسمت، که حالت ربات داره، یه جور از لحاظ امنیت درگاه خرید منو به شک انداخت.  یعنی خودم این حس رو پیدا کردما.  لطفا راه راحت تری ارایه بدین.  

  4. من رفتم به بات و تبلیغ کار رو دیدم و راستش به خریدنش ترغیب نشدم به نظرم یه تجدید نظری در تیزر بکن چون شما خیلی بد و بدون حس شعر می خونی علی  سخاوتی. شعر خوندنت لحن ربات های دیکشنری آنلاین رو داره.و چون مطمئن نیستم که داستان خوندنت هم همینطوره یا نه توصیه می کنم یه بخشی از خوندن داستان رو به عنوان نمونه بذاری. چون فقط با گفتن اینکه این داستانا خیلی الهام بخش هستن و من از خوندنش سیر نشدم واقعا ملاک مشخصی برای تصمیم گیری  به آدم نمیده و این یه اظهار نظر سلیقه ای و شخصی شما هست. خلاصه اینکه مشک آن است که خود ببوید. 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *