پادکست به راه بادیه #۵۳

پادکستینگ رمانتیک، دیدن جن، دیتینگ در دندانپزشکی و صحبتهای بلبل با گل زرد.

به راه بادیه را می توانید روی بیشتر اپ های پادکستینگ گوش بدهید.

Apple PodcastsAmazon MusicCastboxRadio PublicPocket CastsSpotifyGoogle PodcastsAnchor

تماس با علی سخاوتی

 

به راه بادیه
حمایت مالی از به راه بادیهگل زرد

روزی‌ست خوش و هوا نه گرم است و نه سرد

ابر از رخ گلزار همی‌شوید گرد

بلبل به زبان حال خود با گل زرد

فریاد همی‌کند که می باید خورد

3 دیدگاه

 1. علی جان شما 53 اپیزود خودت رو شیر کردی و به نظر من هدف شما هم بیشتر این بوده که به خودتون کمک کنین، تا بتونین با خودتون روبرو بشین، پادکست به راه بادیه تاحدودی آینه شما بوده به ظن من. و صد البته که درصد بالایی از صداقت و جسارت بیان صادقانه دیدگاه هاتون بود همچو منی رو جذب می کرد. و اتفاقن درست گفتین که این صداقته کار دستتون میده، اما به نظر من فایده این برای شما خیلی بیشتر از ضررش بوده، خیلی هم بیشتر. راستش رو بگم من نیومدم به لیدی لیلی توصیه کنم که به شما بیشتر فکر کنه، اما امیدوارم با گذشت زمان در مورد تصمیمش شک کنه، به عنوان کسی که تمام اپیزود های شما رو گوش کردم حتی خارج از به راه بادیه، اومدم به شما بگم چقدر این اشتیاق دوبارتون و این شوقِ به یار داشتن شما رو دوست داشتم، چرا که نشون دهنده ی سلامت روان و میل به بهبود روان هست، (میگن بعد از پدیده مرگ نزدیکان، جدایی سخت ترین و آسیب زننده ترین پدیده در زندگی روانی ماست) و قطعن دور نیست روزی که این پادکست جای خودش رو به زنی خواهد داد و یا صدای زنی در این پادکست اضافه خواهد شد، که امیدوارم اینطور بشه، شاید یه روزی بشینم گوش کنم و در مورد مهارت های رابطه به سبک به راه بادیه بشنوم.

  نفس با نفس دگر خندان شود
  ظلمت افزون گشت و ره پنهان شود
  یار چشم تست ای مرد شکار
  از خس و خاشاک او را پاک دار
  هین بجاروب زبان گردی مکن
  چشم را از خس ره‌آوردی مکن
  چون که مؤمن آینهٔ مؤمن بود
  روی او ز آلودگی ایمن بود
  یار آیینست جان را در حزن
  در رخ آیینه ای جان دم مزن
  تا نپوشد روی خود را در دمت
  دم فرو خوردن بباید هر دمت
  ج.ا.م بلخی

  1. لیلی خانوم در مورد آقای سخاوتی ده‌ها ساعت حرف هست که میتونید بشنوید و قضاوتش کنید. توی دنیا در مورد چه کسی این همه حرف هست؟
   به نظر من علی سخاوتی یه جاده‌ی زیباست که عبور ازش ریسکی نداره اما می‌تونه شگفتی‌های زیادی داشته باشه. شگفتی سادگی و شگفتی آرامش و شگفتی یکنواختی در عین تجربیات جدید.
   علی سخاوتی یه راه بی برگشت نیست بلکه یه جاده فرعی زیباست که صرف‌نظر کردن ازش سخت‌تر از پذیرفتنشه.
   برای شناخت بهتر ایشون بهتره پادکست فنامنا رو هم گوش بدید. انسانها در گفتگو لایه‌های زیرین شخصیتشون رو بهتر بروز می‌دهند.

 2. به درخواست این پادکست:
  من علی را نزدیک به ۱۰ ساله میشناسم و از همین تریبون میتونم اعلام کنم که علی سخاوتی میتونه بهترین گزینه ممکن باشه. از بین دلایل مختلفی که دارم میتونم به یک دلیل اشاره کنم که شما چند نفر را میشناسید که ۵۳ اپیزود پادکست بالای یک ساعت و نیم ضبط کرده باشه و تقریبا توی هر اپیزود در مورد خودش و تفکراتش صحبت کنه؟ هیچ وقت رابطه خسته کننده‌ای نخواهی داشت با علی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *