اولین قسمت پادکست جدید من به نام تاتاتا یا Tathata

تاتاتا ادامه پادکست به راه بادیه است که فعلا در آبنمک نگه داشته می‌شود.

پادکست تاتاتا یا tathata

5 دیدگاه

 1. این دو پادکست آخر – که در وبلاگ منتشر نشده – بعد از یک دوره‌ی طولانی افول این وبلاگ، من رو نزدیک کرد به آن علی که سال ۹۲ با وبلاگش آشنا شدم.

 2. من با پادکست به راه بادیه یه مشکل داشتم که البته مشکل بزرگی بود؛ اینکه وسط پادکست یه صدایی از درونم میپرسید چرا داری به این گوش میدی واقعا؟ و من واقعا جوابی نداشتم و سعی میکردم نشنیده بگیرم صدا رو. بقیۀ شنوندگان عزیز این صدا و سوالش سراغ شما هم میومد؟ خوبی این پادکست جدیده اینه که در برابر این صدای درون یه دست‌آویزی دارم و میگم برای تقویت لیسینینگمه. البته فقط برای خفه کردن صدای درون؛ وگرنه فکر نکنم بدرد بخوره. امیدوارم با کامنتم انرژی گرفته باشی.

  1. سلام.
   فکر کنم بدونم چی منظورته. من بیشتر هدفم از گوش دادن به پادکست خاص بودن شخصیت گوینده برای من، بود. و بعنوان یه دوست باحال مجازی به حرف هاش گوش میدادم. هم تفریح بود، هم کلی نکات کوچک و جدید می‌شنیدم.
   اما بعضی جاها که گوینده درباره علایق شخصیش حرف میزد مثلا آشپزی، بنایی و اینا یکم این حس که داره آب میبنده به پادکست یا، گوش مفت گیر آورده و اینا…😅 سراغ منم میومد. ولی پذیرفته بودم که دوستم یکم پر حرفه تو این موارد 😁

  2. ایول 😃
   اسمش خیلی قشنگه.
   فقط تو ساندکلود نبود. لطفا اگر تونستی یا اونجا بیارش یا لینک مستقیم بذار.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *